Hello world!

 


Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy.
szczegóły

FRITZ!Box 4040 – idealny router do wszystkich łączy internetowych

Wszechstronny FRITZ!Box to idealny router do stworzenia nowoczesnej, bezpiecznej i szybkiej sieci domowej. Za pomocą szybkiego portu Gigabit WAN obsługuje wszystkie rodzaje łączy internetowych: DSL, kablowe oraz światłowodowe. Nowy router połączy się także z modemami USB LTE, dzięki czemu możesz cieszyć się także mobilnym dostępem do Internetu.

 • Działa z każdym łączem – dzięki portowi WAN Gigabit
 • Wspiera LTE za pomocą modemów USB
 • Satysfakcja gwarantowana testuj – przez 100 dni

sprawdź

Gigabitowa prędkość i zasięg WiFi w całym domu

Router FRITZ!Box 4040 łączy dwie sieci WiFi: AC z prędkością do 866 Mbit/s oraz N z prędkością do 400 Mbit/s, dzięki czemu muzyka, filmy i inne dane są optymalnie przesyłane do wszystkich urządzeń bezprzewodowych w sieci domowej. Konsole do gier i inne urządzenia sieciowe, takie jak np. telewizory i drukarki, połączone są przez szybkie porty Gigabit LAN. Idealnie zestrojone anteny wewnętrzne zapewniają dobry zasięg sygnału WiFi.

 • Dwie sieci WiFi – AC 866 Mbit/s i N 400 Mbit/s
 • 4 porty Gigabit LAN
 • Dwa porty: USB 3.0 i USB 2.0

sprawdź

System FRITZ!OS – intuicyjny, funkcjonalny, po polsku

Router FRITZ!Box 4040 działa w oparciu o inteligentny, polski interfejs użytkownika. Dzięki zastosowaniu technologii RWD, FRITZ!OS elastycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, a to oznacza, że swoim routerem możesz zarządzać zarówno przez komputer jak i smartfon czy tablet. Komfort korzystania z WiFi zapewnia funkcja autokanału, która automatycznie identyfikuje mocno wykorzystywane kanały bezprzewodowe. FRITZ!Box 4040 to centrum obsługi mediów, dzięki któremu będziesz się cieszył muzyką, filmami i zdjęciami w całej sieci domowej.

 • Inteligentne zarządzenie WiFi
 • NAS i Media serwer
 • Dodatkowe funkcje z aplikacjami FRITZ!App

sprawdź

FRITZ!Box 4040 – postaw na bezpieczeństwo

Z nowym routerem FRITZ!Box 4040 poczujesz się bezpiecznie, dzięki kompleksowej i automatycznej ochronie Twoich danych. Bezpłatne, regularnie dostarczane aktualizacje oprogramowania FRITZ!OS, stale rozbudowują urządzenia FRITZ! o nowe funkcje i zabezpieczania. Z routerem FRITZ!Box stworzysz hotspot WiFi dla gości, na przykład gabinetu lub kawiarni, który w bezpieczny sposób będzie odseparowany od sieci domowej. Nowe urządzenia do sieci bezprzewodowej można dodać w łatwy i bezpieczny sposób za naciśnięciem jednego przycisku – WPS. Funkcja kontroli rodzicielskiej ochroni Twoich najbliższych przed nieodpowiednimi treściami oraz ograniczy dostęp do Internetu według ustalanego przez Ciebie haromonogramu.

 • Regularne aktualizacje FRITZ!OS
 • Funkcja hotspotu WiFi dla gości i kontrola rodzicielska
 • Serwer VPN

sprawdź

Szybsze WiFi w całym domu

Urządzenia FRITZ! umożliwiają proste przyspieszenie i zwiększenie zasięgu sieci WiFi, a to wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki inteligentnemu wzmacniaczowi FRITZ!WLAN Repeater lub adapterom FRITZ!Powerline możesz dostosować sieć domową do swoich indywidualnych potrzeb. Po prostu włącz, wciśnij przycisk i korzystaj.

sprawdź FRITZ!WLAN Repeater
sprawdź FRITZ!Powerline

FRITZ! nagradzana marka – innowacyjna technologia z Niemiec

Od kilkunastu lat firma AVM stale rozwija technologie sieciowe dla domu i małych biur oraz inwestuje w autorskie oprogramowanie. Rezultatem tego wysiłku są innowacyjne routery z serii FRITZ!Box. Niezależne raporty i testy potwierdzają doskonałą jakość urządzeń FRITZ!. Efektem tego jest już ponad 800 nagród i wyróżnień przyznanych naszym rozwiązaniom na całym świecie.

 • Niemiecka technologia
 • 800 nagród i wyróżnień
 • Satysfakcja gwarantowana – testuj przez 100 dni

sprawdź

 

1 Feedback on “Hello world!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *